TYK Spor Kulübü Web Sitesine Hoşgeldiniz

[column size=”1-2″ last=”0″ style=”0″] [media url=”http://www.youtube.com/watch?v=eMRscR205_g” width=”400″ height=”200″ jwplayer=”controlbar=bottom”] [/column] [column size=”1-2″ last=”1″ style=”0″]
Misyonumuz

Her yaştan bireyin sporu yaşam biçimi haline getirmelerini sağlamak, aynı zamanda, spor yapmayı çağdaş yaşamın bir gereği olarak algılayan, mutlu, kendine güvenen çocuklar ve gençler yetiştirme hedefine ulaşmak üzere, alanında uzmanlaşmış eğitmenlerin denetiminde, zihinsel ve bedensel olarak sağlıklı, disiplinli, mücadele gücü yüksek, bütünsel bir süreç yoluyla, kentimizi ülke çapında ve uluslararası platformlarda yüksek performanslar elde etmek için temsil edecek sporcular yetiştirmektir.

[/column]
Vizyonumuz
Sizler için tedarik ettiğimiz malzemelerimiz.
YAKOVLEV FİNS

• Temin ettiğimiz malzemeler, dünyanın son 20 yıldır en çok tercih edilmekle birlikte, paletli yüzme branşında dünya liderlerinden biri olan, Ukrayna milli takım antrenörleri Evgeniy YAKOVLEV ve Andrey YAKOVLEV TARAFINDAN yapılmaktadır.
• Paletli yüzme branşının popüleritesinin artması sebebi ile artık bir çok farklı palet üreticisi mevcuttur. Bizim paletlerimizin en büyük farkı; kesinlikle fabrikasyon malzeme kullanılmadan, paletin palası ve tüm lastikleri el ile yapılmaktadır.
• Roket paletler 36 kat ayrı lastiğin yapıştırılması ile sporcunun verdiği ölçü ve derecelere göre imal edilmektedir. Bir roket paletin yapımı 2 – 3 gün sürmektedir.
• Karbon roket paletlerin, karbon malzemesi birinci sınıf olup Fransa dan gelmekte ve yine aynı kişiler tarafından Ukrayna da tasarlanmaktadır.
• Paletli yüzme branşının dışında, serbest dalış, zıpkınla balık avı, oryantering branşları içinde malzeme teminimiz mevcuttur.
• Siparişlerinizi irtibat telefonlarımızdan veya sitemizin e-postasından verebilirsiniz.